טיפולים עד הבית

יש לך כאבי ראש? מיוסר מנדודי שינה, לחץ? אולי כואב לך הגב ולא מצליח לסובב את הצוואר שלך?  אתה לא זוכר מה עשית לפני חמש דקות בגלל העובדה שלאחרונה התחלת להיתקל בבעיות זיכרון? – אז אתה זקוק בדחיפות לסשן עיסוי סיני!

עיסוי גב וגוף סיני
עיר הולדת העיסוי נחשבת לאחת התרבויות העתיקות ביותר – סין.
בטיפול במחלות, הרפואה הסינית מתמקדת בעיקר במניעה של כל מחלה שהיא. זה נובע מהפילוסופיה הסינית, הרואה בגופו של הפרט מערכת יחידה, ואת האדם כחלק מכל מה שמקיף אותו. הרפואה הסינית שמה לה למטרה לטפל בחולה לפני שהמחלה עצמה מתרחשת. בעזרת ידע על נקודות מסוימות בגוף האדם, מומחים עובדים נפלאות.

עיסוי סיני
עיסוי סיני הוא עיסוי אוניברסלי המסייע להתמודד עם מחלות רבות:

עיסוי סיני לכאבי גב;
עיסוי סיני לבקע בין חולייתי;
עיסוי סיני לאוסטאוכונדרוזיס;
עיסוי סיני לעיכול;
עיסוי סיני בפתולוגיה של מערכת הרבייה;
עיסוי סיני למחלות במערכת הנשימה: ברונכיטיס, נזלת ועוד;
עיסוי סיני להצערת פנים;
עיסוי סיני לחיזוק מערכת החיסון;
עיסוי סיני עם עצבנות מוגברת של העצבים;
עיסוי סיני לנדודי שינה.
העיסוי הסיני הוכיח את עצמו כדרך להיפטר מכאבים ואי נוחות, מפציעות. טכניקות מיוחדות עוזרות לחדש ולבנות מחדש מבנים פגומים, שמזכירים לעצמם באופן קבוע בצורה של תחושות כואבות למטופל.

אולם, כמו בכל מקום אחר, יש מפגשי עיסוי סיניים: טכניקת העיסוי הסינית תישא פרי למטופל המבוצע באופן בלעדי בידי מטפל בעיסוי מקצועי הבקיא בטכניקת העיסוי הזו.

למומחה העיסוי הסיני במרכז הבריאות שלנו “החלטה מס ‘5” יש את התכונות הנ”ל! אוקסנה הוא מומחה מוסמך בעיסוי סיני עם ניסיון של 15 שנה בתחומי העיסוי המקצועי הסיני, עיסוי גוף פיסולי ועיסוי אנטי צלוליט.

מי לבטוח בבריאות ושיקום גופך וגופך תלוי בך!